flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація про виконання Плану заходів щодо запобігання і протидії корупції у Володарсько-Волинському районному суді Житомирської області за 9 місяців 2013 року

     В рамках здійснення роботи, спрямованої на запобігання і виявлення корупції у районному суді, протягом січня-вересня 2013 року працівники  суду, відповідно до напрямків роботи, інформувалися про зміни в законодавстві про державну службу. На оперативних нарадах, систематично порушується питання щодо запобігання порушень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

         З метою забезпечення прозорості процедури конкурсного іспиту на веб-сторінці районного суду розміщено Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців та його складову частину – перелік питань для перевірки знань кандидатів, з яких формуються екзаменаційні білети.

  Фактів вчинення працівниками суду корупційних діянь та пов’язаних з ними правопорушень, протягом січня-вересня 2013 року не було.

      На сайті  суду розміщено План заходів суду щодо запобігання та протидії корупції, публікуються звіти про результати діяльності суду, звіти про виконання Плану заходів, спрямованих на запобігання корупції у суді, тощо.

    До особистих річних планів осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади державних службовців суду, обов’язково включаються пункти щодо поглибленого вивчення антикорупційних нормативних актів .

  У І кварталі 2013 року судом організовано проведення декларування доходів державними службовцями суду і за результатами складено узагальнену інформацію.

      Крім того, з метою надання методично-консультативної допомоги працівникам апарату суду було проведено семінар-навчання з питань декларування доходів.

     Протягом січня-вересня 2013 року звернення громадян, у тому числі пропозиції та скарги, щодо організації роботи суду та звернення щодо вчинення корупційних правопорушень працівниками  суду -  не надходили.