flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація про виконання Плану заходів щодо запобігання і протидії корупції у Володарсько-Волинському районному суді Житомирської області за 2013 рік

           Робота з профілактики та протидії корупції серед державних службовців суду протягом І та II півріччя 2013 року організовувалась та проводилась відповідно до Плану заходів щодо запобігання і протидії корупції у Володарсько-Волинському районному суді Житомирської області на 2013 рік, затвердженого наказом голови суду.

Здійснено низку організаційних і практичних заходів щодо поліпшення стану справ з питань попередження корупційних проявів серед державних службовців.

Зокрема, робота спрямовувалась на виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2013 рік, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції».

Фактів вчинення працівниками суду корупційних діянь та пов’язаних з ними правопорушень, протягом 2013 року не було.

На веб-сторінці суду розміщено: План заходів суду щодо запобігання та протидії корупції, аналітичну інформацію про виконання антикорупційних заходів на 2013 рік, Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, прийом громадян керівництвом суду.

До особистих річних планів осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади державних службовців суду, обов’язково включаються пункти щодо поглибленого вивчення антикорупційних нормативних актів. У І кварталі 2013 року судом організовано проведення декларування доходів державними службовцями суду і за результатами складено узагальнену інформацію.

Крім того, з метою надання методично-консультативної допомоги працівникам апарату суду було проведено семінар-навчання з питань декларування доходів.

На оперативних нарадах з працівниками суду проводиться вивчення Законів України спрямованих на антикорупцію та вивчення Новел у правовому регулюванні запобігання корупції.

Протягом 2013 року звернення громадян, у тому числі пропозиції та скарги, щодо організації роботи суду та звернення щодо вчинення корупційних правопорушень працівниками суду - не надходили.

Для забезпечення виконання вимог законодавства України по боротьбі з корупцією потрібно вирішити питання про підвищення оплати праці державних службовців суду, щоб викликати в них зацікавленість результатах своєї праці і забезпечити достатні матеріальні умови для незалежного виконання службових обов'язків.