flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До відома присяжних!

09 лютого 2021, 16:58

    Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області повідомляє, що відповідно до частини першої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону, зобов’язані до          1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

    Пунктом «ґ» частини третьої статті 3 Закону, передбачено, що до суб’єктів на яких поширюється дія Закону, крім інших, належать присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).

    Вам необхідно до 31 березня 2021 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію за минулий рік за посиланням https://portal.nazk.gov.ua/login.

    Звертаємо увагу на те, що умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Наслідки порушення вимог фінансового контролю визначені у статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а декларування недостовірної інформації або умисне неподання декларації суб'єктом декларування – у статті 366та 3663 Кримінального кодексу України.

 

    Підготувала прессекретар                                                           Т.А.Гранисевич