flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У Володарсько-Волинському районному суді відновлено здійснення правосуддя

30 липня 2020, 16:45

       Президент України Володимир Зеленський Указом від 16 червня 2020 року №226/2020 призначив на посаду судді Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Збаражського Артема Миколайовича.

     Згідно ст.56 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» особа, вперше призначена на посаду судді, набуває повноважень судді після складення присяги судді.

     У вівторок, 28 липня 2020 року, в Маріїнському парку відбулася церемонія складення присяги суддями за участі Президента України Володимира Зеленського.

 

        З 29 липня 2020 року відновлено здійснення правосуддя у Володарсько-Волинському районному суді Житомирської області.

      У суді з 20 вересня 2019 року не було жодного судді, хоча за штатним розписом передбачено троє, у зв’язку з чим понад 1000 справ (кримінальні, цивільні, адміністративні та справи про адміністративні правопорушення) будуть передані судді Збаражському А.М. для розгляду. Крім того, всі справи, заяви, клопотання, скарги, які   щоденно надходять до суду,  розподіляються та передаються діючому судді.

      У зв’язку з великим обсягом справ та надмірним навантаженням на суддю, Володарсько-Волинський районний суд звертається до учасників справ, Ви будете належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання.