Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Про розміщення оголошень про виклик осіб, місце проживання яких невідомо, на офіційному веб – порталі судової влади України

26 січня 2018, 11:31

        Відповідно до листа ДСА України про розміщення оголошень про виклик на офіційному веб-порталі судової влади України Володарсько – Волинський районний суд повідомляє, що згідно статті 128 Цивільного процесуального кодексу України, статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме викликаються до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

         Порядок публікації оголошень на веб-порталі судової влади України визначається Положенням про Єдину судову інформаційно – телекомунікаційну систему.

         До початку функціонування Єдиної судової інформаційно – телекомунікаційної системи інформація про виклик у справі відповідача, третьої особи, свідка, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.

         Оголошення про виклик до суду відповідача, третьої особи, свідка, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи яких невідоме розміщено на офіційній веб-сторінці Володарсько – Волинського районного суду у рубриці «Прес-центр», закладка «Виклик до суду».

 

 

 

 

                     Підготувала

                 прес-секретар суду                                                                               Т.А. Гранисевич