flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою»

13 вересня 2019, 14:52

       Громадська організація «Вектор прав людини» оголошує конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою». До участі запрошуються журналісти національних і місцевих ЗМІ та блогери, які висвітлюють судову тематику.

        Мета конкурсу – підвищення обізнаності населення стосовно організації судової системи, реалізації судової реформи, конкретних судових справ, підвищення рівня зацікавленості та довіри населення до судової влади.

         Якщо ви пишете про суди та право, суспільно важливі та резонансні справи, зміни в законодавстві та переймаєтеся щодо якості судової журналістики в Україні, запрошуємо вас стати частиною руху за її розвиток та вдосконалення.

         До участі приймаються журналістські роботи в текстовому, онлайн та відео і аудіо форматах. До участі в конкурсі приймаються усі роботи на судову тематику, проте, у 2019 році є декілька окремих номінацій, а саме:

  • матеріал, в якому використано посилання на судову трансляцію. Що таке судові трансляції читайте у спеціальному виданні. Доступ до архіву судових трансляцій на ютуб-каналі «Судова влада України»;
  • матеріал, в якому використано коментар від комунікаційної команди суду (прес-служба, суддя – спікер, прес – секретар та інші).

           Участь у конкурсі відкрита для авторів, які опублікували матеріали у 2019 році. Кожен учасник може подати необмежену кількість конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. Деблайн для подачі заявок – 31 жовтня 2019 року.

         Усі учасники конкурсу отримають Сертифікати про участь та будуть запрошені на церемонію нагородження, що відбудеться у Києві. Кращі матеріали, визначені журі, отримають цінні призи.

         Щоб узяти участь у конкурсі, слід:

  1. Ознайомитися із Положенням про конкурс .
  2. Надіслати не електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com із темою листа «Конкурс журналістських робіт»:

- заповнену заявку на кожен матеріал, котрий ви подаєте на конкурс;

- матеріали оформлені відповідно до Положення про конкурс.

 

         У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до директорки ГО «Вектор прав людини» Валерії Рибак + 380 (50) 411 20 47 або за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com

 

 

   Конкурс проводиться в межах проекту «Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» ГО «Вектор прав людини» за підтримки програми МАТРА (Посольство Королівства Нідерландів в Україні).